• Korzystanie z serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystanie plików Cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze Państwa przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
 • REPLAS RECYCLING PLASTICS

  Producent modyfikowanych re-granulatów HDPE i PP

    Certified Recycling

  Impressum


  Replas Recycling Plastics Sp. z o.o.
  Kontakt biuro Niemcy
  An der Walkmühle 2
  D – 45356 Essen Tel.: +49 201 364 03 15
  fax: +49 201 364 03 99 15
  e-mail: gb@replas.eu

  Replas Recycling Plastics Sp. z o.o.
  Kontakt produkcja Polska
  PL – 37-205 Zarzecze, Rożniatow 4

  Replas Recycling Plastics Sp. z o.o.
  Siedziba Polska
  PL – 37-205 Zarzecze, Rożniatow 4

   

  Prezes: Georg Bröker
  KRS: 0000401971
  REGON: 122409571
  NIP.: PL6762448676


  Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 6 MDStV : Georg Bröker

   

  Rozwiązywanie sporu

  Komisja Europejska udostępnia platformę do rozwiązywania sporów online (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
  Nasz adres e-mail znajdą Państwo u powyżej w stopce.

  Nie jesteśmy gotowi ani zobowiązani do udziału w procedurze rozstrzygania sporów przed Organem Pojednawczym Konsumentów.

  Odpowiedzialność za treści

  Jako usługodawca jesteśmy zgodnie z § 7 ust.1 TMG / Ustawy Medialnej odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG / Ustawy Medialnej jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do kontrolowania czy w zależności od okoliczności do badania przekazanych lub przechowywanych obcych informacji, które wskazują na działanie niezgodne z prawem.

  Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami pozostają przez to nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie możliwa jest jednak dopiero od momentu powzięcia wiedzy na temat konkretnego naruszenia prawa. W przypadku poznania odpowiednich naruszeń prawa niezwłocznie usuniemy te treści.

  Odpowiedzialność za linki

  Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych podmiotów trzecich, na treść których nie mamy żadnego wpływu. Dlatego też nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te obce treści. Za treści załączone pod linkami odpowiedzialny jest zawsze konkretny administrator strony. Podlinkowane strony zostały sprawdzone w momencie ich załączania pod względem możliwych naruszeń prawa. Treści niezgodne z prawem nie zostały rozpoznane w momencie linkowania.

  Ciągła kontrola treści podlinkowanych stron nie jest możliwa bez konkretnych wskazówek dotyczących naruszenia prawa. W przypadku powzięcia wiedzy o naruszeniach prawa niezwłocznie usuniemy takie linki.

  Prawo autorskie

  Treści i dzieła przygotowywane przez administratorów na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, opracowywanie, przetwarzanie i używanie każdego rodzaju poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do użytku prywatnego, nie komercyjnego.

  O ile treści na tej stronie nie są przygotowywane przez administratora, to przestrzegane jest prawo autorskie osób trzecich. Treści osób trzecich są w szczególności oznaczane jako takie. Jeśli pomimo tego dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednią wskazówkę. W przypadku posiadania wiedzy o naruszeniach prawa niezwłocznie usuniemy takie treści.

   

  MISJA

  Tworzywa sztuczne, zwane popularnie „plastikami” to materiały idealnie wprost nadające się do wielokrotnego przetwórstwa a ich skuteczna „reinkarnacja” nazywana recyklingiem jest wyzwaniem dla współczesnego człowieka. Nie tylko Unijna Dyrektywa z 2015 roku i przyjęta w niej „Strategia gospodarki o obiegu zamkniętym” (Circular Economy Strategy) ale przede wszystkim moralne zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń obliguje producentów wyrobów z tworzyw sztucznych do stosowania nawrotu surowcowego (tzw. „recyklatów”) i to w coraz większym stopniu. Naszym zadaniem jest przejmować z rynku poużytkowe i poprodukcyjne odpady polietylenu oraz polipropylenu a następnie modyfikując ich właściwości fizyko-chemiczne doprowadzać je do postaci w niczym nie ustępującej surowcom oryginalnym.

  W wyniku wnikliwej analizy parametrów reologicznych i wytrzymałościowych oraz zastosowania sprawdzonych receptur modyfikacji („uszlachetniania”) nasi klienci otrzymują materiał dokładnie dopasowany do ich potrzeb, materiał spełniający ich oczekiwania przetwórcze (współczynnik płynięcia, czystość) oraz użytkowe (udarność, stabilność kształtu, barwa) a co najważniejsze - materiał znacznie tańszy od oryginalnego granulatu.
  Tym sposobem odbiorcy naszych re-granulatów nie tylko wykazują się świadomą odpowiedzialnością za środowisko naturalne ale również osiągają wyraźne korzyści ekonomiczne poprawiając tym samym swą konkurencyjność i pozycję na rynku.

  Zakład Produkcyjny

  ROŻNIATÓW
  PL 37-205 Zarzecze
  Rożniatów 4
  tel./fax: +48 16 640 15 27

  Siedziba Spółki

  ROŻNIATÓW
  PL 37-205 Zarzecze
  Rożniatów 4
  tel./fax: +48 16 640 15 27

  Biuro Handlowe

  ESSEN
  D-45356 Essen
  An der Walkmühle 2
  tel.: +49 201 36 40 315

  +Współpracownicy

  • Daniel Żak – Dyrektor Zakładu
  mobil : +48 601 649 631
  mail: dz@replas.eu

  • Ewelina Machnicka – Zaopatrzenie
  mobil : +48 605 280 440
  mail : em@replas.eu

  • Karolina Kołodziej – Transport
  mobil : +48 725 399 299
  mail : kko@replas.eu

  • Aneta Hejnosz – Kadry
  mobil : +48 724 993 996
  mail : ah@replas.eu

  +Współpracownicy

  • Andrzej Kubik – Prokurent
  mobil : +48 722 202 208
  mail : ak@replas.eu

  • Damian Kuras – Marketing
  mobil : +48 661 305 955
  mail : handel@replas.eu

  • Svitlana Smirnova – Marketing
  mobil : +48 665 195 055
  mail : marketing@replas.eu

  +Współpracownicy

  • Georg Bröker – Prezes Zarządu
  mobil : +49 1511 1444477
  mail : gb@replas.eu

  • Wiesława Baron – Prokurent
  mobil : +49 173 7416370
  mail : wb@replas.eu

  © REPLAS RECYCLING PLASTICS SP. Z.O.O